ریکاوری رنگ

ریکاوری رنگ

ریکاوری رنگ

امروزه خودرو وسیله ای مهم در حمل و نقل شهری است و این امر موجب می شود ما به ظاهر وسیله ای که هر روز با آن در ارتباط هستیم اهمیت بیشتری دهیم. به همین منظور، شرکت های بزرگ حاضر در صنعت نگهداری رنگ خودرو، طیف وسیعی از محصولات را ارائه می دهند که خرید این محصولات صرفا کمکی به مراقبت از رنگ خودروی شما نمی کند و بالعکس استفاده ناصحیح از آن موجب آسیب جدی به این سطح شدیدا حساس می گردد. به همین منظور مجموعه ی کاربوی با استفاده از گلچینی از این محصولات و همچنین مجرب ترین نیروها اقدام به ایجاد جدیدترین روش های نگهداری رنگ خودرو با بازسازی آن کرده است که این امر باعث می شود شما با استفاده از این سرویس آسیب های محیطی که هر روز به سطح رنگ خودروی شما وارد می شود را بر طرف کنید و همچنین جلای خاصی به رنگ خودروی خود دهید. این سرویس شامل پاکسازی کامل رنگ خودرو از عوامل آلوده کننده و آسیب زننده و پولیش و جلادهندگی رنگ خودرو شما می باشد که در نهایت به دلیل استفاده از تکنولوژی نانو، ماندگاری زیادی را در پی دارد.

ریکاوری رنگ
ریکاوری رنگ

 

سوالات متداول سرویس ریکاوری رنگ خودرو

هنگام انجام سرویس ریکاوری رنگ خودرو از چه موادی استفاده می گردد؟

به منظور انجام این سرویس از مواد با تکنولوژی نانو به منظور پولیش و بازسازی رنگ خودرو و از بین بردن آسیب های وارده به رنگ خودرو در اثر عوامل محیطی استفاده می گردد.


برای انجام سرویس ریکاوری رنگ خودرو به چه میزان فضا احتیاج می باشد؟

فضای مورد نیاز نیروهای کاربوی جهت انجام خدمات مورد نظر مشتری زیاد نبوده و فضا تنها می بایست به قدری باشد که نیروهای کاربوی بتوانند آزادانه پیرامون خودرو حرکت نمایند.


هزینه ی انجام سرویس ریکاوری رنگ خودرو چه مقدار می باشد؟

با توجه به این که هزینه ی خدمات کاربوی وابسته به نوع خودرو می باشد، نمی توان به طور کلی یک قیمت را اعلام نمود. پس از ثبت خودروی مورد نظر، قیمت خدمات ریکاوری رنگ خودرو کاربوی برای آن خودرو قابل مشاهده می باشد.


آیا نیروهای کاربوی جهت انجام سرویس ریکاوری رنگ خودرو به برق احتیاج دارند؟

با توجه به این که این سرویس نیازمند استفاده از تجهیزات پیشرفته الکترونیکی می باشد، این خدمت نیاز به تامین برق از طرف مشتری دارد.


در چه مکان هایی امکان انجام سرویس ریکاوری رنگ خودرو کاربوی وجود دارد؟

این خدمت حتما می بایست در فضای بسته صورت پذیرد.


مدت زمان اجرای سرویس ریکاوری رنگ خودرو چقدر می باشد؟

مدت زمان انجام سرویس با توجه به نوع خودرو متفاوت بوده و به طور میانگین حدود 4 ساعت زمان صرف می نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *